Share

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz

Mimari dekorasyon hizmetleri yaşam alanlarını müşterilerin beklentilerini ve estetik anlayışlarını dikkate alarak yapılması gereken detaylı bir çalışmadır. İş yerlerinin, bina veya evlerin modern çizgilerle düzenlenmesini, ferah yaşam alanları oluşturmayı ve sorunlu noktaların onarılmasını içeren profesyonel mimari dekorasyon hizmetiyle hayallerinizi süsleyen yapılarak kavuşmanız artık çok daha kolay. Dekorasyon ve tadilat konusunda verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

İç Mekan

Günümüz koşulları gereği kapalı mekanlarda çok daha fazla vakit geçirmekteyiz, bu durum mekanların iyi planlanmış olmasının gerekliliğini arttırmıştır. İyi planlanmış mekanlar size daha fazla konfor ve görsel estetik sağlayarak gerek çalışma gerek dinlenme alanlarınızdaki verimi maksimuma çıkarır.

Tasarıma başlarken proje görüşmeleriyle sizden aldığımız verilerin analizini yaparak onları tecrübelerimiz ışığında mekansal kullanımınıza en uygun hale getirip size sunuyoruz.

Uygulama & İnşaat

Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine kadar farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyon sağlanır. Mimari projeler doğrultusunda belirlenen tüm süreç, tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, doğru malzeme seçimi ve doğru detayların uygulanmasıyla gerçekçi bir iş programına göre ilerler.

Tasarım, bütçe oluşturma, satın alma, temin etme, yerleştirme, elektrik, mekanik vb. konularda uzman çözüm ortaklarımızla yaptığımız inşai uygulamaların tamamını kapsar.

Mimari Tasarım ve Projelendirme

Mimari tasarım bizim için, iç mekandaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda köklenen ve dışa doğru büyüyen bir tasarım sürecidir. Kurumların ihtiyaç ve talepleri tasarımlarımızın ana mesnedini oluştururken; yapının kamusal kullanımı ile çevresine entegrasyonu, tasarım metodolojimizin önemli kriterlerini oluşturur. Ayrıca iyi tasarımın kazandırdığı katma değer ile bulunduğu çevrede önemli bir röper noktası oluşturmasını ve bir çekim gücü yaratmasını hedefleriz.

Ekibimiz ve gerekli danışmanlar eşliğinde, projenizin ilk safhasından, şantiye sonuna kadar olan süreçte; temel ihtiyaç ve gereksinimler, gelecek vizyonu, yatırım ekonomisi, çevresel ilişkiler – çekim merkezi oluşturma hedefi, sürdürülebilirlik ve yasal zorunlulukların tümü harmanlanarak en iyisine ulaşılır

3D Görselleştirme

3ds Max profesyonel 3B modelleme, görüntü oluşturma ve animasyon yazılımı, geniş dünyalar ve birinci sınıf tasarımlar oluşturuyoruz.

Güçlü modelleme araçlarıyla ortamlara ve manzaralara hayat veriyoruz..

Pratik doku ve gölgelendirme araçlarıyla ince ayrıntılara sahip tasarımlar ve aksesuarlar oluşturuyoruz.

Tasarımlarda tam kontrolle profesyonel kalitede görüntüleri yenileyerek ve üretiyoruz.

Birlikte belirlediğimiz konsept doğrultusunda tasarımlarımızın sunumlarını gerçekçi fotoğrafik 3 boyutlu görsellerle destekliyoruz. Mekanınızın uygulama aşamasına geçilmeden önce tamamen nasıl olacağını görerek karar vermiş oluyorsunuz.