Share

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Studio-Krom Mimarlık

Mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri; etkileyici, kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekanlar tasarlıyor ve uyguluyor.

Studio-Krom Mimarlık; özgün tasarımlarıyla yaşayan işlevsel çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyor. Cesur ve farklı fikirlerini ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştiriyor. Teknolojinin yarattığı son yapı elamanı örneklerinin kullanıldığı nitelikli uygulama projelerinde, dayanaklılığın ve uzun süreli kullanımın ön planda tutulduğu malzemelerin kullanımına özen gösteriyor.

Diğer yandan, mekansal bütünlüğü sağlayan mekana özel obje tasarımları ile de farklı dokunuşları ortaya koyuyor.

Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden yönetimine de sunduğu hizmetlerindeki farklı algısı, eğilimleri özgün biçimde yorumlayan vizyonu, pozitiif bakış açısı ve enerjisi ile Studio Krom Mimarlık; hayal edilen mimari projeleri sizler için yaşanılır gerçekliğe dönüştürüyor.

Ne Yapıyoruz?

02

Beceriler

Ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmeden gerçekleştirmeye kadar her şeyi üstlenir. Geleneklere inanır ve onları yeniliklerimize dahil ederiz. Tüm projelerimiz benzersiz bir sanatsal imaj ve fonksiyonel çözümler içermektedir. Müşteri, projenin ruhudur. Ana hedefimiz, onun değerlerini ve bireyselliğini tasarım yoluyla ortaya koymaktır.

%

Tasarım

%

Mimari

%

İnşaat

03

Biz